Субота, 08.08.2020, 21:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Кафедра фізичного матеріалознавства

Каталог файлов

Головна » Файли » Інші матеріали

Заблоцький Б. Ф. Національна економіка
[ · Викачати видалено () ] 19.12.2012, 16:26

Монографічний підручник написаний відповідно до освітньо-професійної програми підготовки фахівців у вищій шкоді України за спеціальностями напряму 0501 "економіка і підпртмниціво" і ириїначений для вивчення національної економіки. У ньому висвітлено теоретичні основи формування національної економічної системи окремої країни, значення базисних інститутів та інетитуційних чинників у її стабільному і збалансованому розвитку. Розкрито ознаки і типи національних економік, сутність суспільного добробуту і ринкової економіки, економічного потенціалу та місце держави в управлінні економікою.
Висвітлено роль демократизації, економічної свободи, прогнозування і регулювання економічних процесів країни. У підручнику також розкрито сутність політики економічного зростання, інтеграції у світове господарство та основи національної економічної безпеки.
Розглянуто методичні матеріяли для складання робочої програми лектором, індивідуального навчального плану студентом, запропоновано тести для поточного і підсумкового контролю знань студента та ін. Підручник стане добрим помічником також викладачам загальноекономічних дисциплін, аспірантам, працівникам управління економікою, науковцям.
Категорія: Інші матеріали | Додав: Odarka4585
Переглядів: 1198 | Завантажень: 272 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Блія   [Матеріал]
скачати

Ім`я *:
Email *:
Код *: